Műszaki ügyfélszolgálati munkatárs (HelpDesk)

Csatlakozz bővülő csapatunkhoz, új munkatársat keresünk műszaki ügyfélszolgálati (HelpDesk) pozícióra.

Feladatok:

  • Telefonon, ticketing rendszeren és chaten beérkező hibabejelentések kezelése
  • Első szintű műszaki támogatás az ügyfelek felé (Level1 support)
  • Magasabb szintű problémák továbbítása szakterületnek
  • Rendelési folyamatok kezelése, támogatása
  • Felhasználói fiókok kezelése, ügyféltámogatás
  • Segítségnyújtás, információadás az ügyfelek számára az igénybe vett szolgáltatásokkal kapcsolatban, pl. domain regisztráció, webtárhely kezelés, szerver elhelyezés stb.

Elvárások:

  • Magabiztos informatikai ismeretek, műszaki érdeklődés
  • Ügyfélszolgálati vagy HelpDesk tapasztalat
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • Ügyfélbarát szemlélet
  • Jó problémamegoldó készség
  • Középfokú végzettség

Előny, de nem feltétel:

  • Hosting-, domain- vagy egyéb IT szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • Informatikai képzettség, tapasztalat

Mit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés (3 hónap próbaidő)
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • Fiatalos, összetartó csapat, segítség a betanulásban, beilleszkedésben
  • Közvetlen, javaslatokra nyitott, támogató munkahelyi légkör
  • Negyedéves csapatépítések, közös programokra lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség, akár cégen belüli továbblépés
  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég

A munkavégzés helyszíne: 1132 Budapest, Victor Hugo u. 18-22. Munkaidő: heti 40 óra, váltott műszak Jelentkezés módja: a magyar nyelvű szakmai önéletrajzokat a job@ezit.hu címre várjuk, a pozíció megjelölésével

Miért jó az EZITnél dolgozni?

Szeretnél egy fiatalos, összetartó csapat tagja lenni és fontos számodra, hogy jó hangulatban teljenek a munkanapok? Olyan környezetben dolgoznál, ahol megbecsülnek és ahol számít a véleményed? Fontosnak tartod, hogy szakmailag folyamatosan fejlődhess? Akkor csatlakozz hozzánk!  Mindezek mellett versenyképes fizetéssel, közös programokkal, és korlátlan kávéfogyasztási lehetőséggel várunk. :)

  • Fiatal, összetartó csapat
  • Szakmai előrelépési és fejlődési lehetőségek
  • Rugalmas, nyitott, és emberközpontú szemléletmód
  • Közös programok (gokart, biliárd, társasjáték stb.)
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bónusz
  • 13. kerületi iroda, közel a Westendhez

Képek

EZIT szerver terem
2016-ban átadott szervertermünk

EZIT csapatépítő kalandpark

Csapatépítő kalandparkban

EZIT csapatépítő grill party

Grill party

Kit keresünk?

Ha szeretsz és tudsz csapatban dolgozni, fontos számodra hogy fejlődj szakmailag, ügyfélbarát szemléletmóddal rendelkezel, munkádat pedig magas színvonalon és felelősségteljesen tudod végezni, akkor jelentkezz hozzánk még ma!

  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Megbízható munkavégzés
  • Hatékonyság, igényesség
  • Pozitív hozzáállás
Ők már minket választottak

További partnereink >>
Technikai hátterünk építőelemei