Webmester

Rólunk

Az ország egyik legdinamikusabban fejlődő hosting szolgáltatója vagyunk. Kis- és középvállalkozások számára kínálunk hosting szolgáltatásokat: webtárhely, VPS, dedikált szerver. Folyamatosan bővülő ügyfélkörünk honlapjaival kapcsolatos webmesteri feladatok ellátásához keresünk új munkatársakat budapesti irodánkba.

Főbb feladatok

  • Weboldalak és email fiókok költöztetés szerverek között
  • Előfizetőinkhez    tartozó    weboldalakon  (CMS  rendszer,  Webshop
    rendszer) verziófrissítés, hibakeresés, hibák javítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Dokumentáció vezetése
  • Együttműködés a többi kollégával

A pozícióhoz tartozó elvárások

  • Tartalomkezelő rendszerek ismerete (elsősorban: WordPress + WooCommerce, Joomla, Drupal)
  • HTML, CSS, JavaScript (jQuery) magas szintű ismerete
  • PHP technológiák legalább haladó szintű ismerete
  • Adatbázis ismeret (MySQL/MariaDB)
  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Angol nyelvtudás (szakmai dokumentációk megértése)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Ügyfélorientált hozzáállás

Előnyök

  • Hoszting- és egyéb informatikai és internetes szolgáltatások ismerete
  • Alapvető grafikai szerkesztési ismeretek (pl. Photoshop, Gimp)
  • Számítógépes hálózati alapismeretek
  • cPanel/WHM ismeret
  • Linux szerverkörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Alapszintű SEO / SEM ismeret
  • Magento/egyéb CMS ismeret
  • IT/Telco szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Felelős pozíció egy dinamikusan növekvő cégcsoportnál
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és cafeteria rendszer
  • Változatos feladatok, széles portfólió, kihívásokkal teli munkakör
  • Dinamikus, fiatalokkal teli csapat, barátságos hangulat
  • Azonnali munkakezdés

A munkavégzés helyszíne: 1132 Budapest, Victor Hugo u. 18-22.
Munkaidő: heti 40 óra
Jelentkezés módja: a magyar nyelvű szakmai önéletrajzokat a job@ezit.hu címre várjuk, a pozíció megjelölésével

Miért jó az EZITnél dolgozni?

Szeretnél egy fiatalos, összetartó csapat tagja lenni és fontos számodra, hogy jó hangulatban teljenek a munkanapok? Olyan környezetben dolgoznál, ahol megbecsülnek és ahol számít a véleményed? Fontosnak tartod, hogy szakmailag folyamatosan fejlődhess? Akkor csatlakozz hozzánk!  Mindezek mellett versenyképes fizetéssel, közös programokkal, és korlátlan kávéfogyasztási lehetőséggel várunk. :)

  • Fiatal, összetartó csapat
  • Szakmai előrelépési és fejlődési lehetőségek
  • Rugalmas, nyitott, és emberközpontú szemléletmód
  • Közös programok (gokart, biliárd, társasjáték stb.)
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bónusz
  • 13. kerületi iroda, közel a Westendhez

Képek

Rendszermérnökeink irodájaRendszermérnökeink irodája

EbédlőKözös ebédlő

EZIT csapatépítő kalandparkCsapatépítő kalandparkban

EZIT szerver terem2016-ban átadott szervertermünk

Webmester asztalWebmester iroda

ÜgyféltérÜgyféltér

Kit keresünk?

Ha szeretsz és tudsz csapatban dolgozni, fontos számodra hogy fejlődj szakmailag, ügyfélbarát szemléletmóddal rendelkezel, munkádat pedig magas színvonalon és felelősségteljesen tudod végezni, akkor jelentkezz hozzánk még ma!

  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Megbízható munkavégzés
  • Hatékonyság, igényesség
  • Pozitív hozzáállás
Ők már minket választottak

További partnereink >>
Technikai hátterünk építőelemei